Jak vyplývá již z názvu, provádíme – Elektrikářské, Vodoinstalatérské a Topenářské práce. Dále zajišťujeme záruční i pozáruční servis a údržbu plynových kotlů.

Nabízíme:

  • Montáž vodoinstalace a kanalizace

  • Montáž plynových kotlů včetně regulace

  • Montáž vytápění a podlahového vytápění

  • Kompletní realizaci koupelen

  • Montáž a dodávky zařizovacích předmětů

  • Montáž domovních plynovodů

  • Provozování a zajištění servisu plynových kotlů

Zastupujeme v oboru servisu výrobce Immergas, Baxi, Brötje, Protherm, Wolf, Kovarson a mnoho dalších. Cílem naší společnosti je poskytovat zákazníkům kvalitní a cenově přístupný servis, vycházet vstříc individuálním potřebám našich zákazníků a věnovat maximální pozornost jejich problémům a požadavkům. Z dopisů a telefonátů našich zákazníků se mi zdá, že tato snaha není marná, ba naopak. Neusínáme však na vavřínech a neustálým školením a rozvojem technického i materiálového vybavení se snažíme dopřávat našim zákazníkům ten největší komfort. Vyzkoušejte i Vy našich služeb a přesvědčíte se sami o našich kvalitách. 

Ušetřete náklady na energii. Údržba plynového kotle se vyplatí hned několikanásobně

Během topné sezony, kdy bylo topení několik měsíců v provozu, se může spalovací komora kotle zanést, což zhoršuje účinnost systému a má za následek vyšší spotřebu energie na přípravu teplé vody v létě a na vytápění v zimě, tedy vyšší náklady. Následkem dlouhodobého zanedbávání pravidelné údržby může docházet u kotlů s odvodem spalin do komína i k silnému znečištění výměníku a následnému úniku spalin do okolního prostředí.

Vyčištěný kotel pracuje úsporněji

Přes léto většina lidí na svůj topný systém zapomene. Právě letní měsíce jsou přitom ideálním obdobím pro jeho pravidelnou údržbu, kterou výrobci kotlů doporučují provádět jednou ročně. Proškolený servisní technik během pravidelné servisní prohlídky zkontroluje, zda všechny komponenty systému fungují správně – mj. kotel, zásobník, regulaci a expanzní nádoby. Je-li to nutné, vyčistí teplosměnné plochy od usazených nečistot a nastaví znovu kotel na dané parametry. Opotřebované díly vymění. Kromě toho změří hodnoty CO2.

Po kontrole pracuje systém opět hospodárně a ekologicky. Je také výrazně méně náchylný k poruchám. Lze tak předejít výpadkům na podzim a v zimě, kdy bude kotel opět muset podávat plný výkon. Pravidelná kontrola a čištění navíc ušetří až deset procent paliva.